Menu:

Střípky...Anička byla vyhlášena nejstylovějším jezdcem závodů.

  

ill title Archiv novinek


15.-18.5.2014

Úspěšný týden

Nejprve se dařilo v Martinicích Hance se Sunshine, když ve čtvrtek obsadila v L 3. místo a v S 2. místo, v pátek Sunshine absolvovala svoje první ST za 2 chyby, takže celkově velká spokojenost. Víkendový Vondrov byl nabitý, nejen na počet startů, ale také na počet umístění. kdybych to všechno vypisovala, tak to bude redakční příspěvek na dvě strany, takže zkrátka. Janne s Miki vyhrála obě soutěže. V soutěži L4 vyhlála Miki a Lacoste. V JU se umístila Hanka a Mary Lou na 2. místě, čímž si splnila všechny podmínky pro získání bronzového odznaku v drezuře. ST vyhrála Miki a Be Impressed, Anička se Zorrem byla 3. Pěkné druhé místo vybojovala Anička se Zorrem ve vrcholu dne IM1.
Neděle byla deštivá a neméně náročná. V úvodní soutěži zvítězila Janička s Rikim a předjela tak dokonce i Miki :-) Nikola a Romča absolvovali svojí závodní premiéru na obdélníku také s pěkným hodnocením. V druhé soutěži zvítězila Miki s Lord von Pecínov a Adelle předvedla moc pěknou úlohu těsně na druhém místě. Vítězkou oblastního mistrovství jihočeského kraje v drezuře pro rok 2014 se stala Petra Miki Civišová v sedle koně Be Impressed. Anička obsadila v OM druhé místo, ale svojí chvilku slávy si užila v IM1, kde nenašla přemožitele.   Článek o OM ZDE

4.5.2014

Stylšampionát Hořovice

Naše nejmladší ekipa se vypravila do Hořovic na první dostupné kolo Stylšampionátu se šesti poníky. Všechny holky jezdily super a musím pochválit i nové a ještě nepříliš sehrané dvojice, které se s parkurem popasovali se ctí.  Nejcenější žlutou pentli si z Hořovic přivezla Verča s novou akvizicí Shafranem, druhé místo v soutěži ZL obsadila Janička s Romeem a na krásné 6. pozici se umístila Niki se Sheilou. Fotogalerii naleznete ZDE
13.4.2014

Drezurní dubnové závody v Doudlebech

Skvělá atmosféra a pěkné počasí panovalo na domácích drezurních závodech, uspořádaných pro jezdce JK Falea. Všichni přiložili ruku k dílu a tak jsme se mohli kochat nejen pěknými výkony, ale také posedět u dobrého občerstvení, které neúnavně připravoval a servíroval Oši :-)
Vítězů jsme ve dvou úlohách Z0 a Z1 mohli vidět několik. V kategorii jezdců bez licence zvítězila Anna Kostohryzová s Edwardem. V té samé úloze, ale mezi jezdci s licencí zvítězila Jana Táboříková s Rikim. V následující drezurní úloze Z1 zvítězila mezi jezdci bez licence Romana Šišková se Salome a v druhé kategorii Veronika Šímová s Lolou. Je potřeba říci, že i zbytek startovního pole bojoval seč mohl a tak doufám, že si všichni jezdci  prostudují protokoly, které pečlivě a neúnavně vyplňoval náš rozhodcovský sbor ve složení Anna Mikolášová a Kamila Kupcová a do příště vypilují předvedení k dokonalosti. ;-)  Odkaz na fotogalerii naleznete ZDE


30. 3. 2013       
První jarní skokové závody - Dubenec

Zahájení sezony se jezdcům JK Falea podařilo na výbornou. Zimní příprava se nejspíše podařila, protože všech šest startů bylo absolvováno s čistým kontem. V první soutěži ZP obsadila Nikol Nováková se Sheilou 4. místo a Veronika Šímová s Lolou místo páté. Highland Z se v obou startech umístila na 2. místě v soutěžích stupně ZM a Z. Sunshine ukořistila 2. místo v soutěži stupně ZL a 7. místo v L.

23. 3. 2013
Vydařená Stadl Paura

Petra Miki Civišová odstartovala závodní sezonu na národních závodech CDN-B* v rakouské Stadl Paura. Be Impressed obsadil dvakrát páté místo v silné konkurenci v úlohách LM7 a JD, kde získal 65,500%. Se Santanou se  v úloze JD umístila na 7. místě za 64,680%. V PSG dokončila za 61,620% na 13. místě z 19 startujících.

28. 12. 2012
Soutěž o lístky na Žofín

Velká iniciativa vyhrát lístky na Žofín vzešla od naší nominované mladé jezdkyně Aničky. První krok ke splnění tohoto cíle bylo nafotit fotogalerii z naší stáje a zaslat na web jezdectvi.cz Uzávěrka soutěže je 31.1.2013, pak se dozvíme více, jakým způsobem proběhne hlasování.
Fotogalerii jak to v naší stáji vypadá si můžete prohlédnout ZDE.
Aktualizace 2.3.2012 - Jdeme na Žofín - díky všem, kteří hlasovali :-)

20. 12. 2012
Máme halu :-)

ZP Malše Roudné nám pod stromeček nadělil neskutečný dárek. Přesunuli uskladněné seno k jedné straně a tak jsme do pronájmu dostali halu o rozměrech 15 x 30 m. 23. 11. 2012
Nová posila koňského týmu

Koupili jsme parádního poníka pro výcvik těch nejmenších. Lord alias Puntík je po otci Schonbrunn Tygr a vyniká výborným pohybem, takže ho nemine ani sportovní kariéra.
10. 11. 2012
Budujeme venkovní jízdárnu

Začali práce na venkovní jízdárně, ale bohužel dodací lhůta rohoží je 6 týdnů, takže s největší pravděpodobností nestihneme jízdárnu do zimy dokončit.


1. 11. 2012
Sen se splnil

Dne 1.11.2012 jsme se s definitivní platností přestěhovali do vlastního !! Nově zrekonstruovaná stáj na 16 koní je od prvního dne zcela plná, takže práce nás čeká ažaž :-)

19. 5. 2012

5 vítězství v jednom dni pro JK Falea :-)

Drezurní ekipa vyrazila do Prahy na drezurní závody pořádané JK Epona Praha a tak vybojovali tři vítězství. Miki s Be Impressed bezkonkurenčně zvítězila s nejvyšším procentuálním ziskem dne v L a v soutěži stupně S také nenašla přemožitele. Anička se Zorrem zvítězili v soutěži stupně ST a splnili si tak kvalifikaci na MČR. Hanka,Verča a Kamila vyrazily do Hrdějovic, kde v L zvítězila Hanka se Sunshine, Kamila s Aganem obsadila druhé místo. A nakonec se Hance podařilo vybojovat vítězství i v nejatraktivnější soutěži závodů a to v Dřevorubeckém souboji.

19. - 22. 4. 2012

Martinický pohárový maraton

Už ve čtvrtek jsme se odhodlali naskočit do rozjetého vlaku martinických soutěží. Gotika absolvovala své dva první oficiální startyna jedničku a chovala se víc než vzorně. V pátek jsme naložili Sunshine a Agana. Agano se  po čistě a rychle absolvovaném parkuru stupně L umístil na sedmém místě, Sushine byla taky rychlá, ale bohužel jedna chyba ji odsunula na 70. místo :-) Parkur stupně S absolvovali oba mazánci za 8 tr.b. ale se ctí. 

23. 3. 2012

A vítězná série pokračuje ...

V sobotu se vydala početná ekipa JK Falea závodit do Zduchovic. Nejlepším výsledkem bylo Kamily vítězství v S s Un Ami a druhé místo Hanky se Sunshine. Kamila tak v rozmezí dvou týdnů potřetí vyhrála :-) 

Un Ami se  umístil na druhém místě v soutěži stupně L. Andreja Pogačar získala při svém prvním českém startu klisny Brisky - Else páté místo v ZL. 

17. - 18. 3. 2012

Domácí Vondrovské závody

První halové závody jsme absolvovali v krásném slunečném počasí. Kamile se totálně dařilo :-) V sobotním L obsadila 3. místo s Un Ami a čtvrté s Aganem. Hanka se Sunshine obsadili 3. místo v ZL. Sunshine  absolvovala nedělní L čistě a po chybě v rozeskakování obsadila 8. příčku. V neděli vyhrála Kamila L s Aganem a v S nenašla přemožitele v sedle Un Amiho. K nedělním narozeninám si tak nadělila výborný dárek.

3. 3. 2012

Oblastní kolo skoku ve volnosti čtyřletých klisen - Písek

Klisna Tatanka v majetku MUDr. Josefa Kopečného obsadila třetí místo v oblastním kole skákání ve volnosti čtyřletých klisen. Byla vysoce hodnocena za skokový projev a tak udělala svému majiteli velkou radost.16. 9. 2011

Martinické bloudění

Po delší pauze se vydala Sunshine a Hanka závodít do Martinic. Po velmi dobrém výkonu v ZL - 2. místo z 84 startujících se Hanka v L zamyslela :-) a zabloudila na parkuru, k tomu přidala ještě jednu chybu, takže z celkového výsledku 10 tr.b. nebyla úplně nadšená.

10. - 11. 9. 2011

Finále Českého drezurního poháru

Parádního výsledku dosáhli  Santana a Un Ami ve finále Českého drezurního poháru pro pozvaných deset nejlepších dvojic v kategorii Novice cup a Top ten cup. Miki byla jedním ze tří jezdů, kteří měli koně kvalifikované do obou kategorií a tak dostala v tom neúmorném vedru totálně zabrat. Santana po prvním dnu obsadil krásné třetí místo a po slabším druhém kole se v nedělním küru vyhoupl na konečnou čtvrtou příčku. Un Ami se po dvou kolech držel nakrásném pátém místě, ale nepovedený nedělní kür ho stál cenné body a procenta. V celkovém hodnocení se umístil na sedmém místě. Gratulujeme !!!

7. 8. 2011

Cena města Hluboká nad Vltavou

Na domácí závody jsme přihlásili všechno co skáče a také všichni podali parádní výkony. Mary Lou s Hankou a Lady s Lenkou zvítězili v soutěži stupně ZM,  každá ve své kategorii  (mladí koně, ostatní). Newcomer byl čtvrtý v ZM a v Z do rozsekakování díky jedné chybě nepostoupil. Paliszimo super skákal a šel čistě Z i ZL s rozeskakováním, kde se umístil na šestém místě. Sunshine byla také výborná, ale škoda vždy jedné chyby jak v L, tak i v S. 


29. - 31. 7. 2011

Třídenní drezurní Nebanice

Anička se Zorrem a Miki se Santanou vyrazili na pohárové závody do Nebanic. První den se v úloze JU rozhodčí rozcházeli u Santany v hodnocení, tak z toho bylo až 12. místo za 61,765%, ale postupně se jejich výkony den ode dne zlepšovaly a tak po sobotním 7. místě za 65,135% se jim v neděli povedlo ukořistit 3. místo v úloze JJ za 65,439%. Anička se Zorrem také potvrdili vzrůstající formu, když se jim v neděli podařilo zvítězit v konkurenci 22 koní v drezurní úloze DJ za pěkných 65,357%.  V těžké konkurenci 26-ti  koní z Čech i Německa se jim v úloze JJ podařilo získat 65,088% a bylo z toho výborné 5. místo.

29. 7. 2011

Český skokový pohár ve Strakonicích

Na páteční závody do Strakonic jsme se vidali se Sunshine a Corinem, kterého sedlala Kamila Kupcová. Druhá polovina týmu byla již na cestě do Nebanic. V první hojně obsazené soutěži (96 startujících) dvoufázovém skákání 110/120 cm absolvovala Sunshine čistě první fázi a v druhé jednou chybovala. Následující soutěž stupně S absolvovala Sunshine i Corin za 4 tr. b., což byl pro oba parádní výkon a velká spokojenost.


24. 7. 2011

FIAT proffesional cup ve Zduchovicích

 Nedělní odpoledne ve Zduchovicích stálo za to :-) Vyrazili jsme ve složení Hanka a Sunshine, Kamila a Corin, Miki, a Míša. Po docela slušném výkonu v L ( Corin 0 tr.b., Sunshine 4 tr.b.) jsme se v S fakt vytáhli. Trestných bodů nepočítaně :-) Ale výlet to byl dobrý.


18. - 20. 7. 2011

Mělnický letní pony festival s jihočeskou účastí

16. 7.  2011

Drezurní výjezd do Plzně

Do Plzně se vydali reprezentovat Anička se Zorrem a Míša se Salome. Po rozpačité úvodní úloze DU, kde se Míša se Salome neumístila se jim podařilo zabojovat. Míša se opravdu snažila a bylo z toho krásné druhé místo v soutěži stupně L, kde za sebou na výsledkové listině nechala několik dobrých koní a jezdců. Anička se Zorrem završila velmi úspěšný výjezd  dvěma vítězstvími v drezurních úlohách stupně S. Pěkná práce :-)

7. - 10. 7. 2011

Mistrovství České republiky v drezuře - Praha

Už ve čtvrtek jsme se v neúnosném vedru vydali do Prahy na MČR, kam se kvalifikovala Miki s nejzlatějším parkuro-drezurákem Un Ami. V páteční prvním kole, v úloze IM1 Miki zabojovala a obsadila krásné 7. místo ze 17 účastníků s procentuálním ziskem 61,000%. V sobotní úloze byl Ami trochu unavený a tak byl ohodnocen o něco níže a propadl se tak na deváté místo. Po vydařeném nedělním küru ale poskočila zase o jednu příčku vzhůru, takže se umístila na celkovém osmém místě. Un Ami si zaslouží pořádnou pochvalu, protože na svých čtvrtých drezurních závodech ukázal drezurním specialistům, že jim dokáže šlapat na paty :-) Ve čtvrtek 14.7.2011 odjíždí se svojí majitelkou Kamilou Kupcovou na skokové MČR na Ptýrov, takže mu budeme držet palce.  Je to borec !!

6. 7. 2011

Skoková Borová a oblastní  mistrovství PONY

Početná výprava koní a jezdců z Vondrova se zúčastnila skokových závodů na Borové. Na nově upraveném kolbišti se výborně skákalo a tak ani proměnlivé počasí nám nedokázalo zkazit radost a nadšení :-) Velice se dařilo Verče s Lolou, které se podařilo zvítězit v zahajovací soutěži stupně ZL a v mistrovské soutěži stupně L získala zlatou medaili v kategorii jezdci 8 - 12 let.  Lenka s Lady se umístila na druhém místě v soutěži stupně ZL a získala bronzovou medaili v oblastním mistrovství v kategorii 13 - 16 let. Za zmínku stojí vítězství Mary Lou v soutěži stupně ZM a třetí místo Sunshine v L. Sunshine startovala také v závěrečné soutěži stupně S a po napínavém rozeskakování skončila ve svém prvním životím S na čtvrtém místě.

30. 6. 2011

Martinice - Memoriál Jana Papouška

Hned první den memoriálových závodů jsme vyrazili se Sunshine a Paliszimem do Martinic. Zubřík šel ZL čistě, Sunshine opět koukala, ale šla L čistě. V postupce do 130 cm už byl její výkon daleko vyrovnanější a škoda jedné lehké chyby, ale i tak velká spokojenost. Video ze závodů najdete v sekci Výsledky. Foto Tereza Bezrouková.

26. 6. 2011

Drezurní Borová aneb hodil by se nám kamion

Na nedělní drezurní závody na Borové jsme vyrazili s rekordním počtem 8-mi koní, kdyby nebylo našeho hlavního šoféra Ošiho, vozíme ty koně domů ještě teď. :-) Všichni se totálně snažili a za zmínku stojí první a druhé místo Santany v S resp. ST, druhé místo Verči a Loly, čímž se kvalifikovala na MČR, druhá místa skokanek Mary Lou a Sunshine, čtvrté místo Míši a Salome a také čtvrté místo Aničky a Zorra v úloze L4.

26. 6. 2011

Opřetická mistrovská kvalifikace

Lenka s Lady odvážně vyrazili do Opřetic na 3. kvalifikační kolo Ponyligy. Za velké pomoci trenéra Vladimíra Mestenhausera, za což mu patří velký dík , zvládla Lenka takto důležité závody na jedničku. Kvalifikaci v zapeklitém ST se jim bohužel nepodařilo splnit, ale na to že to byl jejich druhý pokus na tomto stupni obtížnosti , tak výkon 12 tr.b. není rozhodně vůbec špatný. 

22. 6. 2011

Další úspěch v KMK

Prosluněné dopoledne jsme strávili v Opřeticích, kde závodila naše Mary Lou a vondrovská Chelsea v kritériích mladých koní v kategorii čtyřletých klisen. Mary Lou obsadila parádnídruhé místo hned za klisnou po Chacco Blue. Video najdete ZDE

19. 6. 2011

Velmi úspěšné Zduchovice - "Sunny dvakrát vyhrála"

Po propršené sobotě jsme se dlouho rozhodovali, jestli do Zduchovic vyrazíme, nakonec se výlet dost vydařil :-) Sunshine vyhrála ZL a dokonce nenašla přemožitele ani v L na čas, takže si ze Zduchovic odvezla dvě žluté stužky. Palizsimo skákal parádně a tak v ZL skončil na 5. místě a v  L se umístil na 8. místě s jednou chybou.

18. 6. 2011

CDN - A*  Rainbach - drezurní výjezd za hranice

Miki se Santanou a Anička se Zorrem se v sobotu vypravili reprezentovat do rakouského Rainbachu. Českou ekipu ještě doplnila Eva Jančaříková s klisnami Wayoma a Fiorella Queen. V první úloze stupně S získal Santana s Miki 60,294 %. V druhé úloze stupně S-kür se jim dařilo o poznání lépe a bylo z toho 3. místo s výsledkem 67,500 %. Anička se Zorrem získali parádní  5. místo a 65,000 % v úloze stupně L. Závody byly velmi dobře organizované a hodnocení rozhodčích na vysoké úrovni. Škoda jen nevlídného počasí, kdy po obědě začalo pršet a nepřestalo až do večera. 

11. - 12. 6. 2011

Nabitý víkend - Praha Komořany - ČDP  a Zduchovice

Už v pátek jsme se vydali do Prahy, Miki ukázala koním obdélník a pak jsem vyrazili na parádní koupačku do Aquaparku. V sobotu ráno, hned v druhé soutěži pohárových závodů se Miki s Un Amim umístili v soutěži SG na druhém místě s krásným ziskem 62,193 %. V T se jim také dařilo a tak v silné konkurenci obsadili 4. místo  (61,754%). Santana se dvakrát umístil na 6. místě v úlohách stupně S, vždy přes 62%.

V neděli jsme se s druhou ekipou vydali do Zduchovic. Lenka a Lady absolvovali svůj první start na stupni ST a i když dokončili se třemi chybami, výkon to byl parádní. Hanka se Sunshine obsadili v ZL na čas 5. místo a v L se jim osudným stal vodní příkop. Miki v Komořanech nadále bojovala o cenná procenta do žebříčku drezurního poháru a se Santanou v nedělní úloze získala krásných 63,333% a bylo z toho 3. místo v konkurenci 23 koní. Un Ami byl po oba dny suverénní a tak i v nedělním ST získal 2. místo a v T, které bylo zároveň Oblastním mistrovstvím Prahy, se umístil na 5. místě.   Foto Tereza Bezrouková

9. 6. 2011

1. start v KMK a vítězství pro Mary Lou

Matěji Kotalíkovi a Mary Lou se při svém prvním společném startu v KMK velice dařilo. Mary Lou zvítězila v kvalifikačním kole ve Zduchovicích s celkovým výsledkem 25,4 bodů. Majitelem klisny je MUDr. Josef Kopečný a chovatelkou je Ing.Dana Holíková. Video najdete ZDE      Foto Tereza Bezrouková

9. 6. 2011

Konference Jihočeská univerzita - KONĚ 2011

Dalšího úspěchu, tentokrát na poli vědeckém, dosáhla Ing. Hana Civišová na  konferenci mladých vědeckých pracovníků KONĚ 2011 pořádané Jihočeskou univerzitou v Českých Budějovicích. Umístila se na 1. místě v konkurenci devíti doktotandů z JČU, MENDELU a ČZU. Na fotce při předávání knihy - Vývoj chovu koní - s osobním věnováním autora doc. Ing. Drahoslava Misaře, CSc.

5. 6. 2011

Poníci a Verča byli reprezentovat v Semicích u Písku

V úvodním parkuru do 50 cm na styl obsadila Verča s Mirečkem druhé místo a s Lolou získala červenou stužku za třetí místo. Ve skokové soutěži do 80 cm, při svém prvním startu na tomto stupni obtížnosti, získala s Lolou pěkné čtvrté místo. V drezurní soutěži zvítězila s Lolou a s Mirečkem byla dekorována na pátem místě. Celkem si tedy ze závodů přivezla 5 stužek v celé sadě. :-)


4. 6. 2011

IV. ročník jezdeckých her Hrdějovice 

Lenka s Lady absolvovali parkur stupně Z bez trestných bodů a v  ZL podali parádní výkon, když Lady dokončila parkurkterý je pro pony v její kategorii stupně ST s jednou chybou. Paliszimo s Hankou obsadili 6. místo v ZL na čas a v L se po bezchybně absolvovaném základní kole umístili na pátem místě. Vzhledem k tomu, že závody pořádala Pila Hrdějovice, vloženou soutěží byl již tradiční "dřevorubecký trojboj", v němž museli jezdci prokázat schopnosti nejen na parkuru, ale také v řezání a štípání dřeva. Druhou nejlepší ženou se v této soutěži stala Hanka se Zubříkem. Foto Tereza Bezrouková


4. 6. 2011

Hoslovické hobby závody

Miki se s Míšou vydali reprezentovat na drezurní závody do Hoslovic, na Vondrově naložili naše duo Loutanos Orion klisny Salome a Loutnu. V drezurní úloze stupně Z se Míša se Salome umístily na pěkném třetím místě a v drezurní úloze stupně L si ještě o jednu příčku polepšily. Miki s Loutnou obsadily 5. a 3. místo ve stejných úlohách. Gratulujeme :-) 


29. 5. 2011

Omladina v Opřeticích

Hanka se čtyřletými Mary Lou a Newcomerem absolvovali hobby závody v Opřeticích. Na parádním povrchu se oběma dobře skákalo a v parkurech do 90 a 100 cm rozhodně neudělali ostudu. :-) Foto Jan Matuška


28. 5. 2011

Sunshine potřetí v řadě čisté "L"

Na trojích závodech - Zduchovice 16.4., Zduchovice 8.5. a Opřetice 28.5. - absolvovala Hanka se Sunshine parkur stupně L bez trestných bodů. Doufám, že se bude dařit i v budoucnu. Foto Tereza Bezrouková


21. 5. 2011

Český drezurní pohár na Eponě

O víkendu 21.5. se naše drezurní sekce vydala na první pohárové závody. Anička se Zorrem zdárně absolvovali drezurní úlohy stupně S, což je pro prvím rokem startujícího Zorra úspěch. Santana s Miki se po první nervóznější úloze JU umístila v JD na čtvrtém místě.

        

14. - 15. 5. 2011

Oblastní přeborníci v drezuře - Jarní drezurní závody Vondrov

Na jarních drezurních závodech zazářili všichni koně i jezdci JK Falea. Mezi nejlepší výkony patří bronzová medaile Verči a Mirečka v oblastním přeboru pony 8-12 let, stríbrná medaile Lenky a Lady v oblastním přeboru pony 13-16 let a Míši a Salome v oblastním přeboru juniorů. Další dvě bronzové medaile vybojovala Anička se Zorrem v oblastním přeboru mladých jezdců a Miki se Santanou mezi seniory. Dále za zmínku patří životní výkon Loutny a 5. místo Newcomera.

Foto Kateřina Bartůšková


                

9. 4. 2011

Martina s Čendou a Míša s Lolou zahájili drezurní sezonu na venkovním kolbišti v Plané. Martina se v soutěžích Z1 a Z2 umístila dvakrát na čtvrtém místě. Dalším úspěšným závodníkem byla Verča s Lolou, která velmi pěkně překonala první společný parkur do 50 cm a vybojovala taktéž modrou stužku za 4. místo. Další fotky a video najdete ve fotogalerii.

GRATULUJEME :-)

8. 4. 2011

V tento prosluněný pátek jsme podnikli s naším "Falea týmem" výlet do Rakouska. Smozřejmá byla návštěva Krameru, ale nakonec jsme se vyřádili i v IKEA a nákupním centru...


        

3. 4. 2011

jsme podnikli "celodenní" výlet do Zduchovic, kdy Lady startovala v 10,00 hod a soutěž stupně L ve které startovala Sunshine začala  v 19,30 :-(  Lady a hlavně Lenka se pochlapila a v úvodním parkuru stupně LP se jí podařilo zvítězit. Velmi pěkně a bez chyby absolvovala parkur stupně S, ale rozeskakování už bylo pro ještě zimující Lady nad její síly. Sunshine už tak nezářila, absolvovala parkur stupně ZL s velmi rychlým časem, ale bohužel také jednou chybou. 

Foto Kateřina Návojová

 


5.10.2008

  " Konečně jsme se rozhoupali a  dne 5.10.2008 se na naší staronové pískové jízdárně uskutečnily 1. Drezurní hobby závody. Doufáme, že byli všichni spokojeni, a o pěkné finanční ceny se strhl spravedlivý sportovní souboj. Reportáž naleznete ZDE.  Fotogalerie je již umístěna ve svojí sekci :-)         

                                              

VÝSLEDKOVÉ LISTINY        DU    DD   JU    vJ


22. - 24.8.2008

Anička Mikolášová se šestiletým Carbonem (maj. Magda Vacková) získali na mistrovství České republiky v drezuře -kategorie mladších juniorů -  bronzovou medaili.

Gratulujeme !!!!!!!


13.8.2008

Vyrazii jsme se Sunshine  na poslední kvalifikační kolo KMK do Tachova , kde Sunny zabojovala a umístila se na  pěkném druhém místě v konkurenci 14-ti klisen.